FarnostStalo se

Pouť v Bystřici nad Úhlavou

Poutní sezóna v naší farnosti je již v plném proudu a tak máme možnost společně s našimi kněžími navštívit různá místa, kostely či kaple v našem okolí a setkat se k modlitbě, požehnání místu i místním obyvatelům, vyprošování pokoje do všech vztahů i s prosbou za odpuštění minulých křivd.

Poslední sobotu v květnu jsme se sešli u kaple Nejsvětější Trojici na kopci nad Bystřicí nad Úhlavou. Poutní mši sloužil o. Marek, na závěr jsme zpívali bavorské litanie a obdivovali krásné výhledy do okolí. Kaple v současnosti prochází rekonstrukcí, tak se už těšíme, až bude opravená.